גלה עולם חדש של תובנות עבור הארגון שלך

Deloitte on Demand מפיק עבורך ניתוחי שוק ודוחות השוואתיים (benchmark) המותאמים לצרכים העסקיים שלך.

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות מעולמות ה-Big Data, Analytics ו-Artificial Intelligence, המערכת מנתחת ומעבדת מיליוני נתונים במהירות ומפיקה דוחות מותאמים אישית, שיאפשרו לך להפיק תובנות עסקיות ולמנף אותן לשיפור הפעילות העסקית שלך.

אודות

פלטפורמת Deloitte On Demand פותחה ע"י יחידת החדשנות של פירמת הייעוץ וראיית החשבון המובילה בעולם, במטרה לאפשר לארגונים ליהנות משירותי ייעוץ באינטרנט, באופן נוח, יעיל ומכל מקום.
מומחי Deloitte ממנפים עבורכם את הבינה המלאכותית על מנת להנגיש לכם את הידע, המקצועיות והניסיון של מומחי הפירמה ללקוחותיה, בצורה מהירה ואפקטיבית.

Deloitte On Demand מאפשרת לכל אחד להפיק נתונים ותובנות המותאמים אישית לצרכים העסקיים שלו.
הדיוק והאיכות הגבוהים של המערכת מתאפשרים בזכות צוות מומחים אשר מנתחים ומעבדים דוחות כספיים של מאות חברות, כאשר מערכת הבינה המלאכותית שולפת במהירות את המידע ומבצעת התאמה אישית של הנתונים.
Deloitte חרטה על דגלה להוביל חדשנות ככלי לשיפור שירותים עסקיים ומתן ערך מוסף ללקוחות באמצעות פתרונות טכנולוגיים.

באמצעות ממשקים דיגיטליים אנו יכולים לספק לארגונים את האינפורמציה הקריטית עבורם בצמתי החלטות, ולהמשיך ולשרת את לקוחותינו בצורה הטובה והאיכותית ביותר עבור הצרכים שלהם.


בימים אלו, יחידת החדשנות ב-Deloitte עובדת על פרויקטים חדשים ודוחות נוספים שתוכלו להנפיק בנוחות דרך אתר Deloitte on Demand.
יש תובנות שהיית רוצה להפיק עבור הארגון שלך ביעילות ומהירות גבוהה יותר?
יש דוחות שהיית רוצה לקבל בלחיצת כפתור? דלתנו תמיד פתוחה להצעות, רעיונות ובקשות לשירותים חדשים. ניתן ליצור עמנו קשר – כאן.